Pro saulėtus kotedžų langus atsiveria skaisčios žalumos ir kvapų karalystė. 24 istorijų gyvenvietės išskirtinumas - specialiai kurtas Provanso stiliaus apželdinimas.

Šešiais skirtingais augalais apsodintas sodas kuria natūralumo jausmą bei garantuoja gryną ir gaivų orą. Vaiskia violetine žiedų jūra ir kvapniausiais levandų aromatais atskirtus, privačius kiemelius sunku palikti. Čia, arčiau gamtos, kuriamos istorijos.
Daugiau

Mėgautis karšta levandų arbata savo kieme ir nusikelti į magiškąjį Provansą – saulės, kvapų bei levandų karalystę. Melsvų žiedų jūra pasidabinęs kiemas spinduliuoja romantišką Prancūzijos dvasią. ,,Levandos sušildo mintis, pavargusias nuo pragyventų metų.“ - teigė Hipokratas. Kvapniausius aromatus įkvėpusios bei romantikų širdis pavergusios levandos – tikros sodo karalienės.

Daugiau

Žaisti slėpynių ir leistis į traukiančius gamtos atradimus tarp erdvų kiemą puošiančių kadagių. Dekoratyviniai spygliuočiai ne tik sukuria privatumo jausmą - melsvu sidabru pasidabinusios augalo šakos itin švelnios ir draugiškos vaikams. Gaiva kvepiantis kiemas žadina saulėtais, rasos lašeliais pasidabinusiais, rytais.

Daugiau

Aukštai vėjyje iškėlęs auksines smilgas ir žiedus, besileidžiančiai saulei moja lendrūnas. Tikras romantiškų vakarų bei saulėlydžių palydovas. Jaukumo ir šilumos namų atmosferai suteikiantys elegantiški lendrūno kerai nereikalauja didelės priežiūros. O auksiniais pūkais pasidabinę stiebai puošia ilgus vakarus privačiame kieme.

Daugiau

Skaičiuoti drugelius, pamilusius ir vis nutūpiančius ant gausaus katžolės žiedyno. Ilgaamžė melsvų katžolių žiedų oazė į namus prišaukia pavasarį, kiemą prikvėpinusi mėtų ir citrinų aromatais. Uodus ir skruzdes atbaidančias katžoles įsimylėti nesunku.

Daugiau

Klausytis pievos orkestro ir svirpiančių žiogų smuikų melodijos, skambančios Veronikūno žieduose. Vasarą kerinčias kiemo melodijas saugantis augalas, rudenį taps išraiškingu gėlyno akcentu. Auksinius, purius žiedus aukštai iškėlęs Veronikūnas suteikia natūralumo ir jaukumo pojūtį.

Daugiau

Kulinariniai eksperimentai ir skaniausi atradimai terasoje, pakvipusioje šalavijų aromatais. Naujus prieskonių skonius atradę savo kieme. Žalios ir karališkai melsvos spalvomis apdovanoti šalavijų stiebai pavergė gurmanų širdis. O saulėti rytai, pagardinti šalavijų skoniais ir aromatais, įkvepia naujiems atradimams ir eksperimentams virtuvėje.

Suzinok apie projekta pirmas
Suzinok apie projekta pirmasJūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.